Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 04:35
Додај аларм
Лудница изуми - poster
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Лудница изуми

Wicked Inventions (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

224

Содржина

сезона: 2
епизода: << 4 >>

Грамофони - која е врската меѓу восокот, алуминиумската фолија и вашите плочи? Келии на гориво - технологијата што може да направи автомобилите да ја загадуваат Земјата со нешто повеќе од вода.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 19. септември 2018
02:15 Viasat History Opaki izumi 2, epizoda 5.
среда, 19. септември 2018
02:45 Viasat History Opaki izumi, epizoda 16.
среда, 19. септември 2018
04:25 Viasat Nat./Hist. HD Opaki izumi 2, epizoda 9.
среда, 19. септември 2018
15:00 Viasat History Opaki izumi 2, epizoda 17.
недела, 30. септември 2018
04:35 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме