Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 05:05
Додај аларм
Лудница изуми - poster
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Лудница изуми

Wicked Inventions (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

278

Содржина

сезона: 2
епизода: << 5 >>

Вештачка трева - која е врската меѓу вселената и оваа спортска, синтетичка површина? Електромагнетите - науката зад едноставниот уред што ги контролира вашите секојдневни апарати.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
02:10 Viasat History Opaki izumi 2, epizoda 15.
недела, 23. септември 2018
02:40 Viasat History Opaki izumi, epizoda 30.
недела, 23. септември 2018
04:00 Viasat History Opaki izumi, epizoda 29.
недела, 23. септември 2018
04:30 Viasat History Opaki izumi, epizoda 30.
недела, 30. септември 2018
05:05 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме