Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Sky Cinema Max IT 00:25
Додај аларм
Диви нешта - poster
РежијаJohn Mcnaughton
СцеаристStephen Peters
рејтинг6.5/10
жанрКриминалистика
Драма
Мистерија
Трилер
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (10)

Број на коментари (-)

Диви нешта

Wild Things (1998)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.8/10)

Посета

14527

Содржина

Полициски детектив открива завера во случај во кој е замешан средношколски советник за кариера обвинет од две ученички за силување.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме