Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 06:25
Додај аларм
Отворена сезона - poster
РежијаRoger Allers
Jill Culton
СцеаристSteve Bencich
Ron J. Friedman
рејтинг6.0/10
жанрАнимација
Авантура
Комедија
Семејство
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (3)

Број на коментари (-)

Отворена сезона

Open Season (2006)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.1/10)

Посета

5670

Содржина

Буг, припитомена гризли мечка, се губи во шумата три дена пред отворањето на сезоната за лов. За да ги спречи ловците, мора да ги собере другите шумски животни да формираат аматерска армија.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
недела, 30. септември 2018
09:05 TV 1000 Отворена сезона


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме