Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Pink Action 23:00
Додај аларм
Хадсон Хок - poster
РежијаMichael Lehmann
СцеаристBruce Willis
Robert Kraft
рејтинг5.8/10
жанрАкција
Авантура
Комедија
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (7)

Број на коментари (-)

Хадсон Хок

Hudson Hawk (1991)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.5/10)

Посета

8418

Содржина

Познат провалник од Менхетен излегува од затвор по 10-годишна казна и веднаш го врбуваат да украде три познати дела на да Винчи.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
понеделник, 24. септември 2018
17:00 Pink Action Хадсон Хок
среда, 26. септември 2018
09:25 Sky Cinema Thriller Хадсон Хок


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме