Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 08:50
Додај аларм
Големиот рибарски натпревар - poster
жанрРеалити шоу
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Големиот рибарски натпревар

The Big Fish Off (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

221

Содржина

сезона: 3
епизода: << 2 >>

На тимските капетани, Али и Дин, им се придружуваат билјардскиот бог, Џими Вајт и пикадо легендата, Боби Џорџ, на забавно рибарење во Оксфордшир. Тимот лови јапонски крап, караш и златни рипки!

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
20:15 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 2.
среда, 26. септември 2018
09:20 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 2.
среда, 26. септември 2018
20:15 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 3.
четврток, 27. септември 2018
09:20 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 3.
сабота, 13. октомври 2018
08:50 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме