Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 07:15
четврток 18. октомври 2018
Додај аларм
Вистината за љубовта - poster
РежијаJohn Hay
СцеаристWilliam Johnston
Peter Bloore
рејтинг5.4/10
жанрКомедија
Романса
ДржаваОбединетото Кралство
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (4)

Број на коментари (-)

Вистината за љубовта

Truth About Love (2005)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(6.0/10)

Посета

4261

Содржина

Една жена анонимно му праќа картичка за Св. Валентин на својот сопруг, за да види дали тој ќе ја крие. Кога ќе види дека тој ја крие, нејзината шега води кон низа сериозни настани и откритија.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
вторник, 23. октомври 2018
23:00 TV 1000 Вистината за љубовта


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме