Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 01:50
четврток 28. септември 2018
Додај аларм
Лудница изуми - poster
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Лудница изуми

Wicked Inventions (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

226

Содржина

сезона: 2
епизода: << 12 >>

Кукли за тестирање - кое е страшното минато на развивањето на безбедноста на автомобилите? Ласери - како може сноп светлина да разнесе брод?

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
15:00 Viasat History Opaki izumi 2, epizoda 21.
среда, 26. септември 2018
02:10 Viasat History Opaki izumi 2, epizoda 10.
среда, 26. септември 2018
02:40 Viasat History Opaki izumi, epizoda 21.
среда, 26. септември 2018
04:45 Viasat Nat./Hist. HD Opaki izumi, epizoda 21.
четврток, 25. октомври 2018
04:40 Viasat Nat./Hist. HD


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме