Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 02:10
Додај аларм
Лудница изуми - poster
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Лудница изуми

Wicked Inventions (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

191

Содржина

сезона: 2
епизода: << 14 >>

Без оглед дали тоа ви се допаѓа или не, војувањето, конфликтите и потребата да се истражува непознатото се причина за технолошкиот напредок. Факт е дека човештвото е најинвентивно кога е деструктивно.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

сабота, 22. септември 2018
02:25 Viasat History Opaki izumi 2, epizoda 8.
сабота, 22. септември 2018
02:55 Viasat History Opaki izumi, epizoda 19.
сабота, 22. септември 2018
04:50 Viasat Nat./Hist. HD Opaki izumi, epizoda 17.
сабота, 22. септември 2018
16:15 Viasat History Opaki izumi, epizoda 13.
понеделник, 17. септември 2018
02:10 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме