Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 08:00
Додај аларм
Големиот рибарски натпревар - poster
жанрРеалити шоу
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Големиот рибарски натпревар

The Big Fish Off (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

204

Содржина

сезона: 3
епизода: << 4 >>

Капетаните Али Хамиди и Дин Мејси одат во Њуки каде што им се придружуваат ѕвездите од реалистичните шоуа Кејси Бачлор и Џесика Хејс, кои никогаш не биле на риболов. Тимот лови сом, крап и деверика.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
09:15 Viasat Explore The Big Fish Off, epizoda 4.
петок, 21. септември 2018
20:15 Viasat Explore The Big Fish Off, epizoda 5.
сабота, 22. септември 2018
08:45 Viasat Explore The Big Fish Off 3, epizoda 5.
недела, 23. септември 2018
08:05 Viasat Explore The Big Fish Off, epizoda 1.
сабота, 22. септември 2018
08:00 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме