Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
CineStar A&T 08:00
Додај аларм
Цели девет милји - poster
РежијаJonathan Lynn
СцеаристMitchell Kapner
рејтинг6.7/10
жанрКомедија
Криминалистика
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (8)

Број на коментари (-)

Цели девет милји

The Whole Nine Yards (2000)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(9.2/10)

Посета

7411

Содржина

На забар кој се мачи да успее му се менува од корен животот кога познат гангстер се преселува во соседството. Жена му успева да го убеди да информира озлогласен мафијашки бос за гангстерот.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
понеделник, 8. октомври 2018
18:50 CineStar Comedy Цели девет милји
вторник, 9. октомври 2018
13:05 CineStar Comedy Цели девет милји
сабота, 20. октомври 2018
08:00 CineStar A&T RS Цели девет милји
понеделник, 29. октомври 2018
16:15 CineStar A&T Цели девет милји


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме