Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Sky Cinema Max IT 14:25
Додај аларм
Трансформери: Последниот витез - poster
РежијаMichael Bay
СцеаристArt Marcum
Matt Holloway
рејтинг5.2/10
жанрАкција
Авантура
Научна фантастика
ДржаваСАД
Кина
Канада
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (5)

Број на коментари (-)

Трансформери: Последниот витез

Transformers: The Last Knight (2017)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(5.0/10)

Посета

1428

Содржина

Кога Оптимус Прајм оди на мисија да го спаси Сајбертрон, уништувајќи ја Земјата, Бамблби и Кејд Јегер (Марк Валберг) мораат да ги предводат автоботите против нивниот поранешен сојузник во битка за спас на човештвото.
Од режисерот Мајкл Беј и извршниот продуцент Стивен Спилберг пристигнува најголемиот и најексплозивен филм „Трансформери“ досега. Најголемиот херој на нашиот свет станува наш најжесток непријател кога Оптимус Прајм оди на мисија да го спаси Сајбертрон, уништувајќи ја Земјата. Сега Бамблби и Кејд Јегер (Марк Валберг) мораат да ги предводат автоботите против нивниот поранешен сојузник во најголемата битка за спас на човештвото.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
недела, 23. септември 2018
04:00 Sky Cinema Max IT Трансформери: Последниот витез
недела, 23. септември 2018
07:00 Sky Cinema Action Трансформери: Последниот витез
недела, 23. септември 2018
19:15 Sky Cinema Action Трансформери: Последниот витез
сабота, 29. септември 2018
20:00 HBO Трансформери: Последниот витез


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме