Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 21:55
Додај аларм
Мапи на убиства - poster
жанрИсториски
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Мапи на убиства

Murder Maps (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

168

Содржина

сезона: 2
епизода: << 3 >>

Оваа документарно-драмска серија ве носи назад во времето до најшокантните и најизненадувачките случаи на убиства во историјата додека презентерот Николас Деј нè води во светот на убиец.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 27. септември 2018
20:00 Viasat History Zemljovidi ubojstava 2, epizoda 5.
петок, 28. септември 2018
04:30 Viasat History Zemljovidi ubojstava 2, epizoda 5.
сабота, 29. септември 2018
14:00 Yesterday Zemljovidi ubojstava, epizoda 3.
сабота, 29. септември 2018
15:00 Yesterday Zemljovidi ubojstava, epizoda 2.
недела, 16. септември 2018
21:55 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме