Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 00:30
понеделник 18. септември 2018
Додај аларм
Забранета историја - poster
жанрИсториски
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Забранета историја

Forbidden History (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.0/10)

Посета

553

Содржина

сезона: 4
епизода: 1 >>

Џејми ја открива приказната на Јохан Рајхарт, човекот кој од германски државен егзекутор пред Втората светска војна станал водач на безмилосна убиствена машина.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

сабота, 22. септември 2018
00:50 Viasat History Zabranjena povijest 4, epizoda 5.
недела, 23. септември 2018
00:30 Viasat History Zabranjena povijest 4, epizoda 3.
недела, 23. септември 2018
04:00 Viasat Nat./Hist. HD Zabranjena povijest 5, epizoda 1.
недела, 23. септември 2018
04:50 Viasat Nat./Hist. HD Zabranjena povijest 3, epizoda 1.
вторник, 18. септември 2018
00:30 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме