Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 07:45
понеделник 29. октомври 2018
Додај аларм
Забранета историја - poster
жанрИсториски
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Забранета историја

Forbidden History (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.0/10)

Посета

525

Содржина

сезона: 4
епизода: << 3 >>

Иако злосторствата на нацистите се добро познати, злосторствата направени во името на комунизмот се сè уште многу неистражени.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
00:30 Viasat History Zabranjena povijest 4, epizoda 6.
вторник, 25. септември 2018
07:35 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 4.
среда, 26. септември 2018
00:35 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 1.
среда, 26. септември 2018
07:50 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 5.
четврток, 1. ноември 2018
00:25 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме