Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 00:50
Додај аларм
Забранета историја - poster
жанрИсториски
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Забранета историја

Forbidden History (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.0/10)

Посета

477

Содржина

сезона: 4
епизода: << 5 >>

Марија Магдалена е клучна фигура во христијанската вера, спомната е дванаесет пати во четирите евангелија, повеќе пати од повеќето апостоли, но која била нејзината вистинска улога во христијанството?

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 20. септември 2018
00:20 Viasat History Zabranjena povijest 4, epizoda 3.
четврток, 20. септември 2018
05:15 Viasat History Zabranjena povijest 2, epizoda 2.
четврток, 20. септември 2018
08:15 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 1.
четврток, 20. септември 2018
21:40 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 3.
недела, 30. септември 2018
00:30 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме