Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 00:40
Додај аларм
Забранета историја - poster
жанрИсториски
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Забранета историја

Forbidden History (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.0/10)

Посета

516

Содржина

сезона: 4
епизода: << 6

Некогашниот семоќен пријател на Фирерот умрел висејќи превртен како гротескен животински леш на миланската Пјацале Лорето.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 26. септември 2018
00:35 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 1.
среда, 26. септември 2018
07:50 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 5.
четврток, 27. септември 2018
00:20 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 2.
четврток, 27. септември 2018
05:15 Viasat History Zabranjena povijest 2, epizoda 3.
понеделник, 1. октомври 2018
00:40 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме