Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 14:50
Додај аларм
Австралиски ловци на злато - poster
NarratorMatt Dickson
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Австралиски ловци на злато

Aussie Gold Hunters (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

158

Содржина

сезона: 2
епизода: 1 >>

Откако пет месеци биле затворени и за малку го изгубиле бизнисот, „Дирт догс" се соочуваат со одлучувачка сезона. Масивен нов хардвер може да биде клуч за невидени богатства.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
21:00 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 5.
недела, 23. септември 2018
22:45 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 2.
понеделник, 24. септември 2018
14:55 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 9.
понеделник, 24. септември 2018
15:40 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 10.
вторник, 18. септември 2018
14:50 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме