Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 22:45
Додај аларм
Австралиски ловци на злато - poster
NarratorMatt Dickson
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Австралиски ловци на злато

Aussie Gold Hunters (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

133

Содржина

сезона: 2
епизода: << 2 >>

По неисполнувањето на нормата за последната сезона, рударите Крис и Грег Кларк се решаваат на сè или ништо. Многу ризична зделка може да ги вовлече во сериозна неволја по добивањето страшни вести.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 20. септември 2018
14:50 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 5.
четврток, 20. септември 2018
15:35 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 6.
четврток, 20. септември 2018
21:00 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 4.
петок, 21. септември 2018
14:50 Viasat Explore Aussie Gold Hunters 2, epizoda 7.
недела, 23. септември 2018
22:45 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме