Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Sky Cinema Max IT 19:00
Додај аларм
Возач - poster
РежијаEdgar Wright
СцеаристEdgar Wright
рејтинг7.7/10
жанрАкција
Криминалистика
Музика
Трилер
ДржаваОбединетото Кралство
САД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (2)

Број на коментари (-)

Возач

Baby Driver (2017)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.0/10)

Посета

1381

Содржина

Еден талентиран млад возач (Ансел Елгорт) има направено сопствена музика за да биде најдобар. Кога се запознава со девојката од своите соништа (Лили Џејмс), Бејби гледа шанса да го напушти својот криминален живот. Но, откако е натеран да работи за еден шеф на криминална банда (Кевин Спејси), тој мора да се соочи со музиката кога еден проколнат грабеж е закана за неговиот живот.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 22. септември 2018
14:25 Sky Cinema Thriller Возач
сабота, 22. септември 2018
22:00 Sky Cinema Thriller Возач
понеделник, 24. септември 2018
23:05 HBO3 Возач
сабота, 29. септември 2018
02:30 HBO Возач


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме