Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 17:25
Додај аларм
Не уште еден Не уште еден филм - poster
РежијаDavid Murphy
СцеаристDavid Leo Schultz
David Murphy
рејтинг2.7/10
жанрКомедија
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Не уште еден Не уште еден филм

Not Another Not Another Movie (2011)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

1175

Содржина

Филмско студио кое се бори да опстане е подготвено да направи сè, дури и да си го уништи угледот и да ја сотре цела филмска индустрија.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
недела, 14. октомври 2018
10:55 TV 1000 Не уште еден Не уште еден филм
понеделник, 15. октомври 2018
17:40 TV 1000 Не уште еден Не уште еден филм
сабота, 20. октомври 2018
14:05 TV 1000 Не уште еден Не уште еден филм
среда, 24. октомври 2018
07:50 TV 1000 Не уште еден Не уште еден филм


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме