Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 12:55
Додај аларм
poster
жанрИсториски
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Тајните на кралските убиства

Royal Murder Mysteries

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

446

Содржина

сезона: 1
епизода: 4

Во текот на Втората светска војна, Среќната долина на Кенија била хедонистичко скривалиште на општествената аристократска елита. Била место каде што вообичаени биле безгрижниот секс, дрогата...

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме