Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 20:50
четврток 20. септември 2018
Додај аларм
poster
жанрИсториски
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Тајните на кралските убиства

Royal Murder Mysteries

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

416

Содржина

сезона: 1
епизода: 5

Принцот Алберт Виктор, внукот на Кралицата Викторија, бил фасцинантен човек. Во кусиот живот на човекот познат како „Еди" постојано биле присутни приказните, шпекулациите и скандалот.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
петок, 21. септември 2018
03:30 Viasat History Тајните на кралските убиства


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме