Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 12:35
Додај аларм
Кралеви на дрвените колиби - poster
АвторLiam Cripps
NarratorTroy MacNeill
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Кралеви на дрвените колиби

Timber Kings (2014)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

203

Содржина

сезона: 4
епизода: << 9 >>

Домови, мили домови. Нов поглед на некои од најспектакуларните и уникатни готови домови на „Кралевите на дрвените колиби" и предизвиците со кои се соочувале кога ги граделе.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 28. септември 2018
22:30 Viasat Explore Kraljevi drva 4, epizoda 8.
понеделник, 15. октомври 2018
11:50 Viasat Explore Kraljevi drva, epizoda 1.
понеделник, 15. октомври 2018
12:35 Viasat Explore Kraljevi drva, epizoda 2.
вторник, 16. октомври 2018
11:50 Viasat Explore Kraljevi drva, epizoda 3.
среда, 12. септември 2018
12:35 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме