Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 20:15
Додај аларм
Суров опстанок во Алјаска - poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Суров опстанок во Алјаска

Ultimate Survival Alaska (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

196

Содржина

сезона: 1
епизода: << 2 >>

Река без враќање. Во втората етапа од нивното патување од 4828 км низ дивината на Алјаска, осумте жилави истражувачи тргаат да ја освојуваат огромната река Јукон.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 30. септември 2018
20:15 Viasat Explore Preživljavanje na Aljasci, epizoda 4.
недела, 7. октомври 2018
20:20 Viasat Explore Preživljavanje na Aljasci, epizoda 5.
недела, 14. октомври 2018
20:15 Viasat Explore Preživljavanje na Aljasci, epizoda 6.
недела, 21. октомври 2018
20:15 Viasat Explore Preživljavanje na Aljasci, epizoda 7.
недела, 16. септември 2018
20:15 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме