Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 11:50
четврток 13. септември 2018
Додај аларм
Кралеви на дрвените колиби - poster
АвторLiam Cripps
NarratorTroy MacNeill
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Кралеви на дрвените колиби

Timber Kings (2014)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

190

Содржина

сезона: 4
епизода: << 10

Сè се тресе. Џоел гради дом отпорен на земјотреси на островот Ванкувер, Андре конструира модерен дом со рамка од дрва за својот внук, а Питер и Бит ги пријавуваат своите деца на дерби со сапунски кутии.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 13. септември 2018
11:50 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме