Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO3 11:40
четврток 4. октомври 2018
Додај аларм
По реалното - poster
РежијаDavid Anderson
СцеаристDavid Anderson
рејтинг4.3/10
жанрКомедија
Драма
Семејство
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

По реалното

After the Reality (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(6.0/10)

Посета

1993

Содржина

Животот на еден натпреварувач во реално шоу за љубовни состаноци се превртува наопаку кога смртта на татко му го присилува предвреме да се откаже од емисијата и да се поврзе со својата отуѓена сестра во викендичката на нивното семејство.
Скоти Олсон (Метју Морисон) повторно се обидува да најде смисла во својот живот, овој пат обидувајќи се да заведе едно женско срце во хитот телевизиска серија за љубовни состаноци. Но, по ненадејната смрт на татко му, Скоти е присилен да се откаже од серијата и повторно да се соедини со неговата отуѓена сестра Кејт (Сара Чок), која го ризикувала својот живот за да се грижи за нивниот татко и која се справува со нејзината сопствена тага. Филмот се движи меѓу националната слава на Скоти и времето што го поминува со Кејт во викендичката на нивното семејство во Минесота. Смешна и емоционална приказна за загубата, за романсите во реалните серии и за љубовта меѓу брат и сестра.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
четврток, 11. октомври 2018
00:10 HBO3 По реалното


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме