Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 06:10
четврток 4. октомври 2018
Додај аларм
Глад за жад - poster
АвторDavid Gullason
Jeffrey Kinnon
NarratorMartin Strong
жанрАвантура
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Глад за жад

Jade Fever (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

298

Содржина

сезона: 3
епизода: << 6 >>

Важна е наградата. Страда новото партнерство на Клаудија кога Џастин и екипата се дефокусираат при обидот да поместат огромно парче од карпа кое може да вреди цело богатство.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 27. септември 2018
06:15 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 13.
четврток, 27. септември 2018
06:40 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 14.
четврток, 27. септември 2018
13:20 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 13.
четврток, 27. септември 2018
13:40 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 14.
понеделник, 8. октомври 2018
17:05 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме