Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 18:05
Додај аларм
Непостојаната Земја - poster
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Непостојаната Земја

Volatile Earth (2017)

Актери

Mark Bazeley

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

262

Содржина

сезона: 1
епизода: << 2 >>

Ураганите и супербурите се виновни за одземените животи на илјадници луѓе низ планетата и метеоролозите како д-р Кели Емануел предупредуваат дека тие само може да станат почести и помоќни.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 26. септември 2018
13:15 Viasat History Hirovita Zemlja, epizoda 3.
четврток, 27. септември 2018
01:45 Viasat Nat./Hist. HD Hirovita Zemlja, epizoda 3.
недела, 30. септември 2018
07:25 Viasat History Hirovita Zemlja, epizoda 1.
недела, 7. октомври 2018
07:40 Viasat History Hirovita Zemlja, epizoda 2.
вторник, 30. октомври 2018
17:10 Viasat Nature


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме