Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 14:55
Додај аларм
Океански каубои - poster
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Океански каубои

Cold Water Cowboys (2014)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

172

Содржина

сезона: 4
епизода: << 8

Сте виделе да мрдаат пари?. Во последните денови од сезоната на харингата, капетанот Ли Понд и екипата на Џејкоб Луиза сакаат уште еднаш да го наполнат бродот пред долгата зима, но тешко им оди.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 1.
среда, 26. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 2.
четврток, 27. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 3.
петок, 28. септември 2018
17:00 Viasat Explore Oceanski kauboji 3, epizoda 4.
среда, 31. октомври 2018
14:10 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме