Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Nature 20:55
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Нескротливата Земја

Rogue Earth

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

280

Содржина

сезона: 1
епизода: 1

Скорешните промени на климата на Земјата предизвикаа екстремни климатски настани. Природните катастрофи како урагани, торнада, топлотни бранови и поплави стануваат сè почести и непредвидливи.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 22. септември 2018
00:35 Viasat Nature Нескротливата Земја
сабота, 22. септември 2018
17:00 Viasat Nat./Hist. HD Нескротливата Земја
недела, 23. септември 2018
19:00 Viasat Nature Нескротливата Земја
недела, 23. септември 2018
22:35 Viasat Nature Нескротливата Земја


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме