Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO 23:45
Додај аларм
Допадни, сподели, следи - poster
РежијаGlenn Gers
СцеаристGlenn Gers
рејтинг5.2/10
жанрХорор
Романса
Трилер
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Допадни, сподели, следи

Like.Share.Follow. (2017)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.5/10)

Посета

1080

Содржина

Овој возбудлив филм од кралот на хорорите, Џејсон Блум, ни ги прикажува опасностите од дигиталната ера, како и ризиците што ги преземаме кога ги ставаме целите наши животи онлајн. Во филмот ни се прикажани, сензацијата на „Јутјуб, Герет (Кејнан Лонсдејл) и една негова опсесивна обожавателка (Ема Хорват), која почнува да го следи.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
петок, 28. септември 2018
04:30 HBO PL Допадни, сподели, следи
четврток, 4. октомври 2018
23:35 HBO2 Допадни, сподели, следи


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме