Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Nat./Hist. HD 22:45
Додај аларм
Нацистички проект - poster
жанрВојна
Историски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Нацистички проект

Project Nazi (2017)

Актери

Mike Fordham

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

367

Содржина

сезона: 1
епизода: << 3 >>

26 мај, 1938 г.: Хитлер ја започнува фабриката „Волксваген". „Автомобилот на народот" е негова визија реализирана од брилијантниот дизајнер Фердинанд Порше.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
03:55 Viasat Nat./Hist. HD Projekt nacizam, epizoda 2.
петок, 21. септември 2018
22:05 Viasat History Projekt nacizam, epizoda 4.
сабота, 22. септември 2018
03:55 Viasat Nat./Hist. HD Projekt nacizam, epizoda 3.
понеделник, 24. септември 2018
20:00 Viasat History Projekt nacizam, epizoda 5.
сабота, 22. септември 2018
03:55 Viasat Nat./Hist. HD


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме