Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 23:20
четврток 4. октомври 2018
Додај аларм
Нацистички проект - poster
жанрВојна
Историски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Нацистички проект

Project Nazi (2017)

Актери

Mike Fordham

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

364

Содржина

сезона: 1
епизода: << 4 >>

23 јуни, 1940 г.: Париз - Хитлер пристига за да го прими предавањето на Франција. Очите на светот се вперени во лидерот на нацистите.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 26. септември 2018
03:45 Viasat Nat./Hist. HD Projekt nacizam, epizoda 5.
среда, 26. септември 2018
23:10 Viasat Nat./Hist. HD Projekt nacizam, epizoda 6.
четврток, 27. септември 2018
04:20 Viasat Nat./Hist. HD Projekt nacizam, epizoda 6.
петок, 28. септември 2018
21:55 Viasat History Projekt nacizam, epizoda 5.
недела, 14. октомври 2018
17:15 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме