Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO 22:25
Додај аларм
Непреспана ноќ - poster
РежијаGavin Wiesen
СцеаристSeth W. Owen
рејтинг5.7/10
жанрКомедија
Драма
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (2)

Број на коментари (-)

Непреспана ноќ

All Nighter (2017)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.0/10)

Посета

2158

Содржина

По шест месеци откако го запознал строгиот и зависен од работа татко на својата девојка Џини, талентираниот и банкротиран свирач на бенџо Мартин повторно го среќава г. Гаљо пред својата врата, кој ја бара ќерка си. Сѐ уште со скршено срце по раскинувањето со Џини, Мартин нема друг избор освен да оди да со татко ѝ да ја бараат, што се претвора во целовечерна авантура низ Западен Холивуд. Пред крајот на ноќта, тие двајца ќе мораат да научат како да го остават минатото зад себе и да продолжат, а пред сѐ да ги отворат своите очи и да живеат. А каде може да биде Џини?

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
понеделник, 1. октомври 2018
04:30 HBO2 Непреспана ноќ


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме