Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO2 06:00
Додај аларм
Северен Пол: Отворено за Божиќ - poster
РежијаDouglas Barr
СцеаристGregg Rossen
Brian Sawyer
рејтинг6.4/10
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (2)

Број на коментари (-)

Северен Пол: Отворено за Божиќ

Northpole: Open for Christmas (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(6.0/10)

Посета

807

Содржина

Кога Мекензи Рид го наследува хотелот на својата тетка, таа смета дека би било разумно да го продаде пред Божик. Но, поправките во хотелот додека се справува и со хотелскиот персонал (вклучително и со хаус-мајсторот и неговите деца), како и со гостите, претставува поголем предизвик од тој што го очекувала. Тука се вмешува божиќната магија. Мекензи добива неочекувана помош од Клементин, па пристигнува група виленици на специјална мисија од Дедо Мраз, да го поправат хотелот и да ѝ помогнат повторно да ги открие своите скриени таленти, како и вистинското значење на Божик.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме