Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Movistar Estrenos 04:55
Додај аларм
Внатре - poster
РежијаPhil Claydon
СцеаристGary Dauberman
рејтинг5.2/10
жанрХорор
Трилер
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Внатре

Within (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

495

Содржина

Еден вдовец, неговата ќерка и новата сопруга се подготвени да почнат нов живот кога се преселуваат во едно мирно предградие. Но, кога почнуваат да се случуваат чудни работи околу нив, станува јасно дека нешто таму не е во ред.
Не можете да го спречите да излезе тоа што веќе е внатре. Мајкл Вартан, Ерин Моријарти и Нејдин Веласкез се во улогите на вдовецот, неговата ќерка и новата сопруга, кои се подготвени да почнат нов живот кога се преселуваат во едно мирно предградие. Но, кога околу нив почнуваат да се случуваат чудни работи, станува јасно дека нешто во нивниот навидум совршен дом не е во ред. Нешто во самата куќа и во нејзините ѕидови. Кога ги дознаваат смртоносните тајни на нивниот нов дом, тие ризикуваат да станат следни во неговата ужасна историја, во овој психолошки трилер што ќе ве подзамисли следниот пат кога ќе се селите.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
четврток, 27. септември 2018
06:05 Sky Cinema Action DE Внатре
вторник, 2. октомври 2018
01:45 HBO Внатре
среда, 3. октомври 2018
00:15 HBO PL Внатре
недела, 7. октомври 2018
23:25 HBO3 Внатре


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме