Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 11:25
Додај аларм
poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Скриени траги

Hidden Traces: Hitler's Mountain

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

147

Содржина

Нови археолошки наоди, интервјуа со експерти, компјутерски генерирани слики и 3Д-реконструкции се појавуваат во оваа серија која ги открива најскриените траги на најинтересните воени дејства.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 13. октомври 2018
15:25 Viasat History Скриени траги
сабота, 20. октомври 2018
20:40 Viasat Nat./Hist. HD Скриени траги


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме