Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 10:20
Додај аларм
poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Приказни од кралската гардероба

Tales From The Royal Wardrobe

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

141

Содржина

Луси Ворсли ги открива артефактите и приказните кои се плетат околу минатото и сегашноста на кралското домаќинство, откривајќи како ги одредувале нивната гардероба, турите, слугите и љубовниците.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме