Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 01:30
Додај аларм
Мистериите во музејот - poster
АвторStephanie Angelides
Kurt Tondorf
жанрДокоментарен
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Мистериите во музејот

Mysteries at the Museum (2010)

Актери

Don Wildman

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 6
епизода: << 12 >>

Дон Вајлдман испитува порцеланска кукла, санка обележана од куршум и комплет наводно обични камења кој крие можен одговор за една изгубена цивилизација.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 20. септември 2018
00:10 Viasat Nat./Hist. HD Muzejske tajne 9, epizoda 12.
четврток, 20. септември 2018
01:10 Viasat History Muzejske tajne 7, epizoda 3.
четврток, 20. септември 2018
02:55 Viasat History Muzejske tajne 4, epizoda 7.
четврток, 20. септември 2018
06:35 Viasat History Muzejske tajne 5, epizoda 5.
сабота, 15. септември 2018
01:30 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме