Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 10:30
Додај аларм
Нокаут - poster
РежијаPaul Borghese
СцеаристWilliam DeMeo
рејтинг3.9/10
жанрДрама
Спорт
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (2)

Број на коментари (-)

Нокаут

Back in the Day (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(19.0/10)

Посета

2957

Содржина

Мафијашки бос зема под своја заштита млад боксер откако умира неговата мајка, а татко му го бркаат од градот затоа што е насилен алкохоличар.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
среда, 26. септември 2018
01:55 TV 1000 Нокаут


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме