Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 18:45
Додај аларм
poster
жанрАвантура
Природа
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Ловот, Алјаска

The Hunt Alaska

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

163

Содржина

сезона: 1
епизода: 4

Најстариот водич за мечки, 72-годишниот Баки е во Кодијак за да му се придружи на водичот што го тренира - Главниот водич Стив, на опасен лов што може да го натера Бакли да се врати во пензија.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме