Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 18:45
Додај аларм
poster
жанрАвантура
Природа
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Ловот, Алјаска

The Hunt Alaska

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

118

Содржина

сезона: 1
епизода: 6

Мажот и жената ловци, Хал и Мишел, се борат со мечка кондијак. Го совладуваат бесниот ѕвер, но тоа не е крај на нивната борба за опстанок.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме