Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 22:55
Додај аларм
Империјата на Хитлер: Повоениот план - poster
жанрВојна
Историски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Империјата на Хитлер: Повоениот план

Hitler's World: The Post-War Plan

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

251

Содржина

сезона: 1
епизода: << 2 >>

Истражуваме како нацистите оставале печат врз Германија и врз нациите кои потпаднале под влијанието на Германија со плановите за редизајнирање на Берлин, до уништувањето на Варшава.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

понеделник, 24. септември 2018
22:50 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 4.
вторник, 25. септември 2018
22:50 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 5.
среда, 26. септември 2018
22:35 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 6.
четврток, 27. септември 2018
22:30 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 1.
среда, 10. октомври 2018
18:20 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме