Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 23:25
Додај аларм
Луди по оган: Сликање со оган - poster
АвторTyson Hepburn
NarratorKavan Smith
жанрРеалити шоу
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Луди по оган: Сликање со оган

Pyros (2012)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 1
епизода: << 3 >>

Филип и Ерик се мачат да се докажат пред млади колеги кога ѝ помагаат на австралиска компанија да направи огромно шоу за најголемиот истанбулски празник, денот на републиката.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 26. септември 2018
23:15 Viasat Explore Pirotehničari: Slikanje vatrom, epizoda 9.
недела, 30. септември 2018
23:30 Viasat Explore Pirotehničari: Slikanje vatrom, epizoda 5.
недела, 7. октомври 2018
23:25 Viasat Explore Pirotehničari: Slikanje vatrom, epizoda 6.
недела, 16. септември 2018
23:25 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме