Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 23:15
Додај аларм
Луди по оган: Сликање со оган - poster
АвторTyson Hepburn
NarratorKavan Smith
жанрРеалити шоу
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Луди по оган: Сликање со оган

Pyros (2012)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 1
епизода: << 7 >>

ГФА доживува јавно понижување кога човечка грешка ги расипува најважните шоуа на компанијата и најголемиот национален празник на Квебек, Денот на Свети Јован Крстител.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
23:30 Viasat Explore Pirotehničari: Slikanje vatrom, epizoda 4.
среда, 26. септември 2018
23:15 Viasat Explore Pirotehničari: Slikanje vatrom, epizoda 9.
среда, 12. септември 2018
23:15 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме