Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO2 02:55
Додај аларм
Двојник, eп. 4 - poster
АвторJustin Marks
жанрТрилер
Научна фантастика
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Двојник, eп. 4

Counterpart (2017)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

256

Содржина

сезона: 1
епизода: << 4 - BOTH SIDES NOW >>

Во овој шпионски, научно-фантастичен трилер со метафизички расплет се работи за таинствениот свет кој е скриен под површината на секојдневното постоење. Хауард Силк (Џ. К. Симонс) е низок чиновник во бирократската машинерија на берлинската шпионска агенција на Организацијата на Обединетите нации. Кога Хауард открива дека неговата организација ја чува тајната за преминување во паралелна димензија, тој е втурнат во свет на интриги, опасност и измами... каде што единствениот човек кому може да му верува е неговиот речиси идентичен пандан во паралелниот свет. Серијата обработува теми како што се идентитетот, судбината и изгубената љубов и го поставува вечното прашање: „Што ако нашите животи беа поинакви?

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 26. септември 2018
19:00 HBO2 От другата страна, epizoda 7.
среда, 26. септември 2018
19:55 HBO2 Dvojnik, epizoda 8.
четврток, 27. септември 2018
04:00 HBO2 От другата страна, epizoda 7.
четврток, 27. септември 2018
04:50 HBO2 Dvojnik, epizoda 8.
недела, 16. септември 2018
02:55 HBO2


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме