Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 09:20
Додај аларм
Старата антикварница - poster
РежијаBrian Percival
СцеаристMartyn Hesford
Charles Dickens
рејтинг6.6/10
жанрДрама
ДржаваИрска
Обединетото Кралство
САД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Старата антикварница

The Old Curiosity Shop (2007)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

129

Содржина

Лакомиот газда на љубезен сопственик на продавница му ги одзема правливите богатства поради огромните коцкарски долгови. Избркан и немајќи како да ги плати долговите, тој и внука му бегаат.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
петок, 12. октомври 2018
08:00 TV 1000 Старата антикварница


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме