Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 23:05
Додај аларм
Империјата на Хитлер: Повоениот план - poster
жанрВојна
Историски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Империјата на Хитлер: Повоениот план

Hitler's World: The Post-War Plan

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

276

Содржина

сезона: 1
епизода: << 3 >>

Гледаме како Хитлер ги користел олимписките игри за промовирање на нацизмот и како ги контролирал слободното време и одморите на своите граѓани преку најголемата патничка агенција на светот.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

понеделник, 24. септември 2018
11:30 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 6.
понеделник, 24. септември 2018
22:50 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 4.
вторник, 25. септември 2018
22:50 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 5.
среда, 26. септември 2018
22:35 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 6.
петок, 21. септември 2018
23:05 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме