Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 11:45
четврток 20. септември 2018
Додај аларм
Империјата на Хитлер: Повоениот план - poster
жанрВојна
Историски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Империјата на Хитлер: Повоениот план

Hitler's World: The Post-War Plan

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

222

Содржина

сезона: 1
епизода: << 4 >>

Од предвоена шпионажа и концентрациони кампови на британска територија до национални паметници под влијание на нацистите, во оваа епизода откриваме кои биле вистинските планови на Хитлер за Британија.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 19. септември 2018
22:40 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 1.
четврток, 20. септември 2018
22:30 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 2.
петок, 21. септември 2018
11:35 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 5.
петок, 21. септември 2018
23:05 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 3.
понеделник, 24. септември 2018
22:50 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме